Sklep z artykułami detektywistycznymi
Artykuły szpiegowskie sklep
22 czerwca 2016
Nagrywanie lekcji w szkole, nagrywania nauczyciela
Dyskretne nagrywanie lekcji w szkole
6 września 2016
Pokaż wszystkie
Profesjonalne artykuły detektywistyczne z nagrywaniem

Jeśli rozważasz zakup podsłuchu lub dyktafonu to znak, że coś niepokojącego dzieje się w twoim życiu – być może czujesz się oszukiwany, potrzebujesz dowodów na swoją niewinność lub nie jesteś pewien, czy twój pracownik jest uczciwy. Przyczyn może być mnóstwo, ale jedno jest pewne – masz prawo do prawdy i udowodnienia swojej uczciwości. Jeśli chcesz nagrać czyjąś rozmowę lub spotkanie albo chcesz sprawdzić, co dzieje się w twoim domu pod twoją nieobecność musisz koniecznie zaopatrzyć się w , który nie wzbudzi żadnych podejrzeń i nagra niepokojące cię sytuacje.

Przeczytaj też o MONITORING DOMU – TAK CZY NIE?»

Wybierając podsłuch zastanów się, w jakim celu i gdzie chcesz go użyć. Możesz zdecydować się na zainstalowanie go w domu lub biurze na stałe albo mieć go zawsze pod ręką np. przy pęku kluczy. Nowoczesne podsłuchy cechuje nie wzbudzający podejrzeń wygląd i budowa z najwyższej jakości japońskich podzespołów, m.in. niesamowicie czułego mikrofonu.

Podsłuchy z nagrywaniem

Podsłuch w pendrive, listwie lub myszce do komputera

Podsłuchiwanie jeszcze nigdy nie było takie proste – już nie musisz się martwić, gdzie ukryć pluskwę! Możesz bez przeszkód podsłuchiwać każdą osobę, która nigdy się o tym nie zorientuje – wystarczy kilka gadżetów, które umożliwiają podsłuchiwanie pomieszczenia przez sieć GSM a ukryte są w przedmiotach codziennego użytku.

Możesz podsłuchiwać wszystkie rozmowy w promieniu 5 metrów od mini-podsłuchu i to niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz! Wystarczy, że do urządzenia szpiegowskiego włożysz kartę SIM (bez zabezpieczającego kodu PIN, z wyłączoną automatyczną sekretarką oraz z możliwością odbierania połączeń przychodzących) a dzwoniąc na numer jej numer będziesz mógł słyszeć wszystko, co dzieje się wokół „pluskwy.”Podsłuchy w klawiaturze i myszce do komputera

Dowiedz się więcej o PODSŁUCHU W MYSZCE DO KOMPUTERA»

Najnowsze urządzenia szpiegowskie na rynku:

  • podsłuch GSM ukryty w myszce do komputera,
  • „pluskwa” w klawiaturze komputerowej,
  • podsłuch w pendrive i długopisie,
  • podsłuch w listwie z przedłużaczem.

Profesjonalny podsłuch w myszce i klawiaturze

Miniaturowe podsłuchy do zadań specjalnych

Jeżeli chcesz podłożyć komuś bardzo dyskretną pluskwę z pewnością chcesz, aby była dyskretna i jak najmniejszych rozmiarów. Możesz więc zdecydować się na najmniejsze na rynku urządzenia szpiegowskie – podsłuch wielkości znaczka pocztowego możesz umieścić dołowienie wszędzie.

Sprawdź jak działa PLUSKWA W KLAWIATURZE KOMPUTEROWEJ»

Co ważne – miniaturowe podsłuchy nie są jednorazowe. W zestawie znajduje się kabel USB do ładowania akumulatora. Dużym plusem jest również fakt, że podsłuchy pracują i nagrywają również podczas ładowania, dzięki czemu możesz np. przez cały urlop móc kontrolować to, co dzieje się w twoim mieszkaniu (jeśli tylko pozostawisz urządzenie podpięte do ładowania).

Miniaturowe urządzenia szpiegowskie:

  • mają niezwykle czułe mikrofony,
  • pracują z każdą siecią w Polsce,
  • mają wbudowaną pamięć wewnętrzną,
  • pracują ponad 14 godzin po naładowaniu,
  • nie wymagają sterowników.

Zobacz wszystkie PODSŁUCHY I MINIPLUSKWY»

Zapisz

Zapisz

Zapisz