Darmowa dostawa
Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 500 zł
16 września 2016
Zegar budzik szpiegowski i zegarek na rękę szpiegowski
Zegar szpiegowski z kamerą
26 lutego 2018
Pokaż wszystkie

Długopis i pendrive z dyktafonem na prezent świąteczny

Jeśli szukasz oryginalnego i praktycznego prezentu gwiazdkowego dla chłopaka czy dziewczyny zobacz nowoczesne gadżety elektroniczne, które ułatwią bardzo wiele codziennych spraw. Pendrive z dyktafonem czy długopis z podsłuchem to propozycje na prezenty pod choinkę dla każdego ucznia i studenta, dzięki którym nauka stanie się przyjemniejsza i łatwiejsza.

Nie wiesz, kiedy możesz użyć dyktafonu? Przeczytaj o DYSKRETNYM NAGRYWANIU LEKCJI W SZKOLE http://e-podsluchy.pl/dyskretne-nagrywanie-lekcji-szkole/

Robienie notatek na wielogodzinnych wykładach to zmora każdego studenta. Wystarczy jednak zaopatrzyć się w długopis z dyktafonem i nagrać cały przebieg zajęć, a później w domu zgrać plik na komputer czy tablet. Można w ten sposób wielokrotnie wracać do konkretnych momentów, co daje pewność, że żadna ważna informacja nie została pominięta czy przeoczona.

Gadżety z dyktafonem na prezent bożonarodzeniowy

Nowoczesne gadżety z dyktafonem dają wiele możliwości a dzięki niewielkim rozmiarom można je zawsze mieć przy sobie. Nigdy nie da się przewidzieć, kiedy może się nam przydać dyskretny podsłuch.

Wybierz na prezent pod choinkę jeden z praktycznych artykułów szpiegowskich:

Pendrive z dyktafonem pod choinkę

Długopis z dyktafonem na prezent gwiazdkowy

 

Myszka z dyktafonem na prezent pod choinkę

Zobacz wszystkie ARTYKUŁY SZPIEGOWSKIE I DYKTAFONY NA PREZENT https://www.elektrostator.pl/artykuly-szpiegowskie.html

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz