Podsłuchy z nagrywaniem
Podsłuchy z nagrywaniem
14 czerwca 2016
Profesjonalne artykuły detektywistyczne z nagrywaniem
Jaki podsłuch wybrać?
25 sierpnia 2016
Pokaż wszystkie

Artykuły szpiegowskie sklep

Sklep z artykułami detektywistycznymi

W naszym sklepie znajdziesz najnowocześniejsze artykuły szpiegowskie popularne na rynku detektywistycznym – łatwe w obsłudze, niezwykle dyskretne, wielofunkcyjne i bardzo tanie. Na takie gadżety szpiegowskie stać każdego.

Najlepsze ceny artykułów szpiegowskich – tylko u nas

Długopis szpiegowski z kamerą HD kupisz już za 39 zł i nie jest to produkt z niskiej półki. Zbudowany został z najwyższej jakości japońskich podzespołów. To doskonale zamaskowany podsłuch, pozornie zwykły długopis, możesz go mieć zawsze przy sobie, bez wzbudzania żadnych podejrzeń. Możesz nagrywać film lub robić zdjęcia. Artykuł szpiegowski ma nagrywanie wideo, obsługę karty pamięci microSD do 32 GB, bardzo czuły mikrofon i obiektyw kamery 1 mm.

Sprawdź więcej cen ARTYKUŁÓW SZPIEGOWSKICH»

Artykuły szpiegowskie tanio

Błyskawiczna dostawa w 24 godziny

Zależy Ci na czasie? To dobrze trafiłeś. Wysyłamy zamówione artykuły szpiegowskie w 24 godziny. Błyskawiczna przesyłka kurierska dociera już następnego dnia. Przy większych zamówieniach dostawa jest GRATIS.

Artykuły szpiegowskie dostawa 24 godziny

E-instrukcje po polsku

Naszym celem jest dostarczanie Klientom artykułów szpiegowskich wraz z rzetelną i zrozumiałą instrukcją, maksymalnie ułatwiającą obsługę. Wszystkie artykuły szpiegowskie posiadają e-instrukcję w języku polskim, dzięki temu użytkowanie tych produktów jest proste i przyjemne. Dokładne i zrozumiałe instrukcje rozwiewają wszystkie wątpliwości naszych Klientów.

artykuly-szpiegowskie-instrukcje